NOWOCZESNE                    NOWO OTWARTE                     GABINETY                         MEDYCZNE

 

Centrum Medyczne Gwinner zostało utworzone powstało z inicjatywy Pani dr Marii Gwinner - lekarza chorób wewnętrznych Specjalisty Medycyny Pracy.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczenu z pracy w licznych poradniach oraz zakładach pracy  - postanowiono połować do życia wyjątkową poradnię, wychodzącą na przeciw oczekiwaniom Pacjeta, gdzie każda osoba poczuje się najważniejszą.

Do stworzenia centrum medyczego zostali dobrani najlepsi specjaliści - jest to personel dla którego wiodącym zadaniem jest dbanie o zdrowie swoich pacjentów.

Oferujemy usługi diagnostyki oraz leczenia chorób, jak również świadczymy szeroko pojętą opiekę z zakresu Medycyny Pracy. Dbamy o to aby każdy pracownik opuszczał naszą placówkę  wyleczony oraz zadowolony.

Lekarz Naczelny dr Maria Gwinner jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Na początku swoją pracę zawodową podjęła pracując w poradni przy zakładzie  FIAT AUTO POLAND w Bielsku-Białej gdzie pracowała w okresie od roku 1983 do roku 1999. Równolegle, w tym okresie przez ponad 3 lata pracowała na stanowisku kierownika poradnii zakładowej przy Zakładach Kuźniczych w mieście Skoczów. W czasie trwania  30-letniej pracy w zawodzie, zdobywała dodatkowe doświadczenia pełniąc funckę jako lekarz profilaktyk z zakresu medycyny pracy (m.in. pracując w licznych zakładach pracy takich jak  Komes Bielsko-Biała, Befared Bielsko-Biała, Lavo Bielsko-Biała, Remot Bielsko-Biała). Od roku 1996 prowadziła prywatną praktykę lekarską w mieście Bielsko-Białea przy ulicy Barlickiego 15. Dodatkowo od blisko 20 lat pracuje jako lekarz zakładowy w poradnii fimy Grupa Żywiec, gdzie do dnia dzisiejszego piastuje  stanowisko kierownika wyżej wymienionej poradnii. Przez okres blisko 10 lat aż do chwili obecnej świadczy usługi z zakresu profilaktykli i opieki internistycznej przy zakładzie Pracy Chronionej Czasza sp. Zoo, w której pełni rolę lekarza zakładowego.

I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych uzyskała w roku 1988 w Szpitalu numer 2 w Bielsku-Białej pod kierownictwem dr.n.med Stanisława Swadźby na Oddziale Chorób Wewnętrznych. W 2001 roku uzyskała II stopień specjalizacji z zakresu medycyny pracy w Instytucie Medycyny Pracy w Sosnowcu. Ukończyła kursy upoważniające ją do przeprowadzenia następujących zadań: badania kandydatów na kierowców, badania dla kandydatów na posiadanie broni palnej (zarówno myśliwska jak i sportowa) a także badania pod kątem narażania pracowników na promieniowanie jonizujące.

 

article luxury of watches fake. directory replica breitling. site here zegarkowrepliki.pl. Hot Sale knockoff watches. successful feeling replica watches. Hot financewatches. go best replica breitling. useful source replica tag heuer. informative post replica hubolt. go to my blog Chris Clemons jersey. check Dillon Brooks shirt. more tips here Jacob Evans jersey 2022. redirected here www.karljerseys.com. To learn more, go to website: Marc Gasol nba jersey. other https://patrickjerseys.com. go now https://russelljerseys.com. design Tremont Waters jersey throwback.